Všeobecné obchodní podmínky a reklamační řád společnosti VINO VERITAS a.s.

 

Všeobecné obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě společnosti VINO VERITAS a.s. (společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u  Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 24054, se sídlem Lannova 2061/8, Nové Město, 110 00  Praha, IČ 07733275, DIČ CZ 07733275 ) nacházejícím se na internetové adrese http://www.veritasvino.cz/.

 

Zboží Vám doručíme:

Prostřednictvím firmy MESSENGER zdarma.

Při osobním odběru nejsou náklady na dopravu účtovány a za objednané zboží platíte v okamžiku převzetí zboží.

U tohoto způsobu lze platit hotově.

 

Odesláním objednávky souhlasíte s těmito podmínkami a potvrzujete, že jste starší 18 let.

Vína do kartonu je možné libovolně nakombinovat.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

Vlastníkem zboží se kupující stává v okamžiku zaplacení kupní ceny a převzetí zboží.

Registrovaní zákazníci dávají souhlas ke zpracování osobních údajů.

Dodací lhůty:

Dodací lhůta je 7 pracovních dnů.

 

Převzetí zásilky kupujícím:

Při převzetí zásilky se vždy ještě za přítomnosti přepravce přesvědčte, že obal zásilky není poškozený (promáčknutý, roztrhaný, rozmočený, porušena balící páska). Pokud tomu tak je, ihned s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky a zásilku nepřebírejte. Napište na náš email info@veritasvino.cz, z jakých důvodů jste nepřevzali zásilku a my se s Vámi co nejdříve spojíme a společně domluvíme dodání nové zásilky.

Pokud je zásilka v pořádku, je Vaší povinností bez zbytečného odkladu si dodané zboží prohlédnout a o případných závadách a nedostatcích nás informovat písemnou cestou (dopis nebo e-mail) do tří dnů od jeho doručení. Toto se vztahuje i na neúplnost dodávky a nesrovnalosti v počtu dodaného zboží. Při reklamaci je nutné se zbožím předložit kopii dodacího listu (faktury) spolu s dokladem o zaplacení.

 

Reklamační řád:

Reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem ČR a to do 30 dnů od obdržení reklamace (zásilky). Veškeré reklamace musí být bezodkladně uplatněny, a to telefonicky, případně e-mailem.

 

Zákazník je povinen předložit spolu s vadným výrobkem také doklad o zaplacení. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným skladováním. To znamená, že se vztahuje pouze na zjevné vady chuti a vzhledu. Zboží musí být vráceno v původním obalu, v láhvi plné nejméně do 2/3 obsahu a uzavřené původní zátkou. V případě zjištění oprávněné reklamace bude zboží vyměněno kus za kus nebo bude dle dohody se zákazníkem vrácena cena zboží. Do této částky se nezapočítává cena balného a poštovného. V případě neoprávněné reklamace bude zboží zasláno zákazníkovi zpět na náklady zákazníka.

 

Záruka vrácení peněz:

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.

 

Podmínky vrácení peněz:

 

Zboží musí být odesláno nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží (obdržením zboží je myšleno převzetí zboží od dopravce nebo jeho převzetí v některém z našich distribučních center).

Zboží musí být v původním neporušeném obalu a musí obsahovat všechnu původní dokumentaci, které zboží obsahovalo při doručení tak, aby bylo možno jej dále nabízet zákazníkům.

Zásilka musí obsahovat doklad o zaplacení a kopii útržku dobírkové nebo balíkové služby.

Balíky zasílejte běžnou balíkovou poštou. Balíky zaslané dobírkou nebudou přijaty.

Balíky posílejte na adresu: VERITAS VINO a.s., Šemberova 742/13, 500 09  Hradec Králové.

Prohlášení o ochraně dat:

Veškerá data získaná od zákazníků jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

 

VINO VERITAS a. s. prohlašuje, že data shromážděná na základě objednávek neprodá ani jiným způsobem neposkytne třetí straně. Dále nepoužije tato data k dalším komerčním účelům. Na přání zákazníka bez udání důvodů jeho osobní data vymaže z databáze zákazníků.

 

Pokud je to v souvislosti s realizací objednávky nebo propagací nabídky našich vlastních produktů a služeb nutné, poskytujeme Vaše údaje našim partnerským společnostem za účelem péče o zákazníky, dodání zboží a plnění smluvních ujednání. Své partnery si pečlivě vybíráme a především jim nedovolujeme předávat údaje našich zákazníků třetím osobám za účelem podnikání